שתפו

עיצוב ותכנון חללי עבודה משותפים

מה שלפני מספר שנים היה נחלתם של הסטארט-אפיסטים וההיי-טקיסטים בלבד, הפך במרוצת השנים מטרנד שיקי לעובדה בשטח: חללי עבודה משותפים! גם אם אתה עצמאי שעובד לבד ומחפש משרד שקט לשבת בו או לנהל פגישות, גם אם אתם צוות מפתחים של אתרי אינטרנט, ואפילו אם אתם מנהלת אדמיניסטרטיבית שלא רוצה או לא יכולה לעבוד בבית או במשרד, חללי עבודה בתל אביב ובכל הארץ, נפתחו בקצב היסטרי בשנים האחרונות. הפעם ננסה לענות על שאלה מעניינת: כיצד נעצב חלל עבודה משותף? מה הטרנדים המובילים בעיצוב חללי עבודה? נסתכל על דוגמאות של המקומות המובילים ונתייחס לכמה נקודות חשובות בעיצוב חלל עבודה משותף.

הקושי בעיצוב חלל עבודה משותף

הנוחיות בחללי עבודה משותפים מובנת וידועה; הכל קיים, כל הפסיליטיז, לא צריך לדאוג לכלום, הכל ברמה גבוהה. הקושי בא לידי ביטוי בהתאמת סביבת העבודה באופן אישי למותג שנרצה לשווק, או לערכים של העסק, שנרצה להקרין. פה אנחנו בבעיה, כי אין משהו יותר מדי 'אישי' בחללי עבודה משותפים. מה אפשר לעשות? יש כמה אפשרויות. ראשית, ניתן לשכור עמדת עבודה קבועה במרחב עבודה משותף, משרד שלכם שתוכלו לעצב כראות עיניכם, ושיוכל להקרין מי אתם, מה העסק שלכם מייצג וכו'. במידה ואין לכם חלל עבודה קבוע או משרד שאתם שוכרים באופן קבוע, אתם תמיד יכולים להיעזר ב'פאסון' של חלל עבודה משותף, בכל זאת, זה לא שנפגשתם בבית קפה שכונתי, מדובר במקום איכותי ובעל קלאסה. מעבר לכך, האחריות על המיתוג, האמון, העברת המידע בפגישות רלוונטיות – עליכם. אנו ממליצים לקיים פגישות עם לקוחות פוטנציאליים להתקשרות משותפת, בחללי עבודה סגורים, כאלו שהזמנתם לצורך הפגישה המסוימת, וזאת על מנת לזכות בתשומת ליבם המלא ופחות במה שקורה סביב (ואנחנו יודעים שיכול לקרות הרבה מסביב..).

הטרנדים המובילים בחללי עבודה משותפים

באמצע שנת 2018, שכרה חברת מיקרוסופט בניין של ארבע קומות במתחם WEWORK בדובנוב, תל אביב. מאז, הטרנד של חלל עבודה נישתי נהיה פופולארי יותר ויותר. לא רק אנשי משרד ומחשבים באים לעבוד בחללי עבודה בתל אביב ובכל הארץ, אומנים, צלמים, אדריכלים ואנשי מקצועי נוספים מצטרפים לחללי עבודה משותפים בכל הארץ.

איך זה נראה בחלל עבודה WEWORK

הייתם במתחם WEWORK שרונה? ובכן, במידה ולא, אנו ממליצים לכם לבקר שם בהזדמנות הראשונה. המתחם ממוקם בקומה השלישית של מתחם שרונה, וידוע ביתרונותיו הרבים ומראהו השיקי והיפיפה; חלונות גבוהים, שפע אור שמש, אלמנטים קלאסיים משולבים עם אלמנטים תעשייתיים.

איך זה נראה בחלל עבודה BE ALL

האדריכלית ורד גינדי אמונה על העיצוב במתחם מגדל אלון למשל, אשר מאופיין בהמון צבע ואור טבעי, ציורי גרפיטי, קישוטי אוריגמי וחדרי ישיבות שלכל אחד נושא משלו. BE ALL מאוד מחוברים לאג'נדה חברתית ומתוקף כל, הוקמו מספר כיתות לימוד לבני נוער מהפריפריה.